Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > STIEC45-24ACS
STIEC45-24ACS
STMicroelectronics
STIEC45-24ACS
Produktų gamintojai
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas)
24V
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp
42V
Įtampa - suskirstymas (min)
26.7V
Įveskite
Zener
Tiekėjo prietaisų paketas
SMC (DO-214AB)
Serija
STIEC, TRANSIL™
Maitinimo linijos apsauga
No
Maitinimas - piko impulsas
Pakuotė
Original-Reel®
Paketas / dėžutė
DO-214AB, SMC
Kiti vardai
Darbinė temperatūra
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs)
500A (8/20µs)