L4931ABDT33
STMicroelectronics
L4931ABDT33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA DPAK
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa (maks.)
0.8V @ 250mA
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas)
3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.)
Įtampa - įėjimas (maks.)
20V
Tiekėjo prietaisų paketas
DPAK
Serija
Apsaugos savybės
Over Current, Over Temperature
Pakuotė
Tube
Paketas / dėžutė
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Išvesties tipas
Fixed
Išvesties konfigūracija
Positive
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius
1
Montavimo tipas
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA DPAK
Dabartinis - tiekimas (maks.)
6mA
Dabartinis - silpnas (Iq)
1mA
Dabartinis - rezultatas
250mA