LDS3985M33R
STMicroelectronics
LDS3985M33R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa (maks.)
0.25V @ 300mA
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas)
3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.)
Įtampa - įėjimas (maks.)
6V
Tiekėjo prietaisų paketas
SOT-23-5
Serija
Apsaugos savybės
Over Current, Over Temperature
Pakuotė
Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė
SC-74A, SOT-753
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas
Fixed
Išvesties konfigūracija
Positive
Kiti vardai
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius
1
Montavimo tipas
Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas (maks.)
300µA
Dabartinis - silpnas (Iq)
150µA
Dabartinis - rezultatas
300mA