Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > ITA18B1RL
ITA18B1RL
STMicroelectronics
ITA18B1RL
Produktų gamintojai
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas)
15V
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp
28V
Įtampa - suskirstymas (min)
18V
Įveskite
Zener
Tiekėjo prietaisų paketas
8-SOIC
Serija
ITA, TRANSIL™
Maitinimo linijos apsauga
No
Maitinimas - piko impulsas
300W
Pakuotė
Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai
Darbinė temperatūra
Montavimo tipas
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs)
25A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas
350pF @ 1MHz