L5150CJTR
STMicroelectronics
L5150CJTR
STMicroelectronics
IC REG LIN 5V 150MA POWERSSO-12
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa (maks.)
0.5V @ 150mA
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas)
5V
Įtampa - išėjimas (maks.)
Įtampa - įėjimas (maks.)
40V
Tiekėjo prietaisų paketas
PowerSSO-12
Serija
Apsaugos savybės
Over Temperature, Short Circuit
Pakuotė
Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė
PowerSSO-12
PSRR
48dB (100Hz)
Išvesties tipas
Fixed
Išvesties konfigūracija
Positive
Kiti vardai
L5150CJTR-ND
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 150°C
Reguliuojančiųjų skaičius
1
Montavimo tipas
Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA PowerSSO-12
Dabartinis - tiekimas (maks.)
4.2mA
Dabartinis - silpnas (Iq)
80µA
Dabartinis - rezultatas
150mA