Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > ICH5024S12
ICH5024S12
XP Power
ICH5024S12
XP Power
Produktų gamintojai
Įtampa - 3 rezultatas
Įtampa - 2 išėjimas
Įtampa - išėjimas 1
12V
Įtampa - izoliacija
1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.)
18V
Įtampa - įėjimas (maks.)
36V
Įveskite
Isolated Module
Dydis / Matmenys
2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija
ICH
Galia (vatais)
50W
Pakuotė
Box
Paketas / dėžutė
9-DIP Module
Kiti vardai
ICH5024S12-ND
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius
1
Montavimo tipas
Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
funkcijos
Remote On/Off, OVP, SCP
Efektyvumas
85%
Išsamus aprašymas
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.16A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.)
4.16A