Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > PMIC - įtampos nuorodos > LT1009CD
LT1009CD
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
    Produktų gamintojai
    Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas)
    2.5V
    Įtampa - įėjimas
    Tolerancija
    ±0.4%
    Temperatūros koeficientas
    25ppm/°C
    Tiekėjo prietaisų paketas
    8-SOIC
    Serija
    Nuorodos tipas
    Shunt
    Pakuotė
    Tube
    Paketas / dėžutė
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Išvesties tipas
    Fixed
    Kiti vardai
    LT1009CD-ND
    LT1009CDG4
    LT1009CDG4-ND
    Darbinė temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
    Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz
    Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz
    Montavimo tipas
    Surface Mount
    Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
    10 Weeks
    "Lead Free Status / RoHS" statusas
    Lead free / RoHS Compliant
    Išsamus aprašymas
    Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
    Dabartinis - tiekimas
    Dabartinis - rezultatas
    10mA