Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > FERD20L60CTS
FERD20L60CTS
STMicroelectronics
FERD20L60CTS
Produktų gamintojai
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei
575mV @ 10A
Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.)
60V
Tiekėjo prietaisų paketas
TO-220AB
Greitis
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija
Paketas / dėžutė
TO-220-3
Kiti vardai
Veikimo temperatūra - jungtis
150°C (Max)
Montavimo tipas
Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Diodo tipas
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Diodų konfigūracija
1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 10A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr
970µA @ 60V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą)
10A