Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > ESDALC12-1T2
ESDALC12-1T2
STMicroelectronics
ESDALC12-1T2
Produktų gamintojai
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas)
10V
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp
20V
Įtampa - suskirstymas (min)
12V
Vienkryptiniai kanalai
1
Įveskite
Zener
Tiekėjo prietaisų paketas
SOD-882
Serija
ESDA, TRANSIL™
Maitinimo linijos apsauga
No
Maitinimas - piko impulsas
50W
Pakuotė
Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė
SOD-882
Kiti vardai
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas
Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs)
1A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas
15pF @ 1MHz