Namai > Produktai > Grandinės apsauga > TVS - Diodai > SMBJ10CA-TR
SMBJ10CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ10CA-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 10V 21.7V SMB
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas)
10V
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp
17V
Įtampa - suskirstymas (min)
11.1V
Įveskite
Zener
Tiekėjo prietaisų paketas
SMB (DO-214AA)
Serija
SMBJ, TRANSIL™
Maitinimo linijos apsauga
No
Maitinimas - piko impulsas
600W
Paketas / dėžutė
DO-214AA, SMB
Kiti vardai
Darbinė temperatūra
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs)
37A