Namai > Produktai > Grandinės apsauga > TVS - tiristoriai > LCP12-150B1RL
STMicroelectronics
LCP12-150B1RL
STMicroelectronics
THYRISTOR 45A 8SOIC
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa - išjungta būsena
Įtampa - pertrauka
Serija
LCP
Pakuotė
Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai
LCP12150B1RL
Elementų skaičius
1
Montavimo tipas
Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs)
45A
Dabartinis - laikykite (Ih)
150mA
Talpa
60pF