Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > BYT12P-1000
BYT12P-1000
STMicroelectronics
BYT12P-1000
Produktų gamintojai
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei
1.9V @ 12A
Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.)
1000V
Tiekėjo prietaisų paketas
TO-220AC
Greitis
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr)
155ns
Pakuotė
Tube
Paketas / dėžutė
TO-220-2
Veikimo temperatūra - jungtis
-40°C ~ 150°C
Montavimo tipas
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diodo tipas
Standard
Išsamus aprašymas
Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO-220AC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr
50µA @ 1000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io)
12A