Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > BTA25-600B
BTA25-600B
STMicroelectronics
BTA25-600B
Produktų gamintojai
Įtampa - išjungta būsena
600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.)
1.3V
Triacio tipas
Standard
Tiekėjo prietaisų paketas
RD91
Serija
Pakuotė
Bulk
Paketas / dėžutė
RD91-3 (Insulated)
Kiti vardai
497-2414-5-ND
BTA25600B
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas
Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas
TRIAC Standard 600V 25A Chassis Mount RD91
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.)
25A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm")
250A, 260A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.)
80mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.)
50mA