Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > A6986F3V3TR
A6986F3V3TR
STMicroelectronics
A6986F3V3TR
Produktų gamintojai
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas)
3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.)
Įtampa - įėjimas (min.)
4V
Įtampa - įėjimas (maks.)
38V
Topologija
Buck
Sinchroninis lygintuvas
Yes
Tiekėjo prietaisų paketas
16-HTSSOP
Serija
Automotive, AEC-Q100
Pakuotė
Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė
16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas
Fixed
Išvesties konfigūracija
Positive
Kiti vardai
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 150°C (TJ)
Išėjimų skaičius
1
Montavimo tipas
Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
38 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Funkcija
Step-Down
Dažnis - perjungimas
250kHz ~ 2MHz
Išsamus aprašymas
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Dabartinis - rezultatas
1.5A