Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Produktų gamintojai
Įveskite
Tolerancija
±1%
Tiekėjo prietaisų paketas
Dydis / Matmenys
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ekranavimas
Unshielded
Serija
1210R
Reitingai
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Pakuotė
Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė
2-SMD
Kiti vardai
1210R-104F TR 2000
Darbinė temperatūra
-55°C ~ 125°C
Montavimo tipas
Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys
Ferrite
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas
2.5MHz
Induktyvumas
100µH
Aukštis - sėdi (maks.)
0.101" (2.57mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas
8MHz
Išsamus aprašymas
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC rezistorius (DCR)
13 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas
120mA