Namai > Produktai > Grandinės apsauga > TVS - Diodai > 1.5KE6V8A
1.5KE6V8A
STMicroelectronics
1.5KE6V8A
Produktų gamintojai
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas)
5.8V
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp
13.4V
Įtampa - suskirstymas (min)
6.45V
Vienkryptiniai kanalai
1
Įveskite
Zener
Tiekėjo prietaisų paketas
DO-201
Serija
1.5KE, TRANSIL™
Maitinimo linijos apsauga
No
Maitinimas - piko impulsas
1500W (1.5kW)
Pakuotė
Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė
DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai
15KE6V8A
Darbinė temperatūra
Montavimo tipas
Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
30 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs)
746A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas
9500pF @ 1MHz