Namai > Produktai > Grandinės apsauga > TVS - Diodai > 1.5KE24CA
1.5KE24CA
STMicroelectronics
1.5KE24CA
Produktų gamintojai
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas)
20.5V
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp
42.8V
Įtampa - suskirstymas (min)
22.8V
Įveskite
Zener
Tiekėjo prietaisų paketas
DO-201
Serija
1.5KE, TRANSIL™
Maitinimo linijos apsauga
No
Maitinimas - piko impulsas
1500W (1.5kW)
Pakuotė
Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė
DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai
Darbinė temperatūra
Montavimo tipas
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs)
234A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas
1750pF @ 1MHz