Namai > Produktai > Grandinės apsauga > TVS - Diodai > SM15T22CA
SM15T22CA
STMicroelectronics
SM15T22CA
STMicroelectronics
TVS DIODE 18.8V 39.3V SMC
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas)
18.8V
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp
39.3V
Įtampa - suskirstymas (min)
20.9V
Įveskite
Zener
Tiekėjo prietaisų paketas
SMC
Serija
SM15T, TRANSIL™
Maitinimo linijos apsauga
No
Maitinimas - piko impulsas
1500W (1.5kW)
Pakuotė
Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė
DO-214AB, SMC
Kiti vardai
SM15T22CA-ND
Darbinė temperatūra
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs)
254A (8/20µs)