VNH3SP30TR-E
STMicroelectronics
VNH3SP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa - tiekimas
5.5 V ~ 36 V
Įtampa - apkrova
5.5 V ~ 36 V
Technologija
Power MOSFET
Tiekėjo prietaisų paketas
MultiPowerSO-30
Žingsnis rezoliucija
Serija
STripFET™, VIPower™
Pakuotė
Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė
30-MPSO, MultiPowerSO
Išvesties konfigūracija
Half Bridge (2)
Kiti vardai
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas
Surface Mount
Variklio tipas - žingsnis
Variklio tipas - AC, DC
Brushed DC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja
Parallel, PWM
Funkcija
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Išsamus aprašymas
Motor Driver Power MOSFET Parallel, PWM MultiPowerSO-30
Dabartinis - rezultatas
30A