SMBYT03-400
STMicroelectronics
SMBYT03-400
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 3A SMC
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei
1.5V @ 3A
Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.)
400V
Tiekėjo prietaisų paketas
SMC
Greitis
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr)
60ns
Paketas / dėžutė
DO-214AB, SMC
Kiti vardai
Veikimo temperatūra - jungtis
-40°C ~ 150°C
Lead free / RoHS Compliant
Diodo tipas
Standard
Išsamus aprašymas
Diode Standard 400V 3A Surface Mount SMC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr
10µA @ 400V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io)
3A