Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Embedded - mikrokontroleriai > STM32L011D3P6
STMicroelectronics
STM32L011D3P6
STMicroelectronics
IC MCU 32BIT 8KB FLASH 14TSSOP
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd)
1.65 V ~ 3.6 V
Tiekėjo prietaisų paketas
14-TSSOP
Greitis
32MHz
Serija
STM32L0
RAM dydis
2K x 8
Programos atminties tipas
FLASH
Programos atminties dydis
8KB (8K x 8)
Periferiniai įrenginiai
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakuotė
Tube
Paketas / dėžutė
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai
STM32L011D3P6-ND
Osciliatoriaus tipas
Internal
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius
11
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
30 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
EEPROM dydis
512 x 8
Išsamus aprašymas
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 8KB (8K x 8) FLASH 14-TSSOP