L4940D2T10
STMicroelectronics
L4940D2T10
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 10V 1.5A D2PAK
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa (maks.)
0.9V @ 1.5A
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas)
10V
Įtampa - išėjimas (maks.)
Įtampa - įėjimas (maks.)
17V
Tiekėjo prietaisų paketas
D2PAK
Serija
Apsaugos savybės
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakuotė
Tube
Paketas / dėžutė
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
62dB (120Hz)
Išvesties tipas
Fixed
Išvesties konfigūracija
Positive
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 150°C
Reguliuojančiųjų skaičius
1
Montavimo tipas
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A D2PAK
Dabartinis - tiekimas (maks.)
50mA
Dabartinis - silpnas (Iq)
8mA
Dabartinis - rezultatas
1.5A