KF25BDT-TR
STMicroelectronics
KF25BDT-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa (maks.)
0.7V @ 500mA
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas)
2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.)
Įtampa - įėjimas (maks.)
20V
Tiekėjo prietaisų paketas
DPAK
Serija
Apsaugos savybės
Over Current, Over Temperature
Pakuotė
Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Išvesties tipas
Fixed
Išvesties konfigūracija
Positive
Kiti vardai
KF25BDTTR
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius
1
Montavimo tipas
Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
50 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA DPAK
Dabartinis - tiekimas (maks.)
12mA
Dabartinis - silpnas (Iq)
1mA
Dabartinis - rezultatas
500mA