MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
IC AMP VIDEO W/FILTER SC70-5
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Produktų gamintojai
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±)
2.5 V ~ 3.6 V
Tiekėjo prietaisų paketas
SC-70-5
Slew Rate
Serija
Pakuotė
Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Išvesties tipas
Kiti vardai
MAX9502MEXK+TCT
Grandinių skaičius
1
Montavimo tipas
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas
Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-5
Dabartinis - tiekimas
5.3mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas
95mA