Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > TS420-600B
TS420-600B
STMicroelectronics
TS420-600B
Produktų gamintojai
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.)
1.6V
Įtampa - išjungta būsena
600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.)
800mV
Tiekėjo prietaisų paketas
DPAK
Serija
SCR tipas
Sensitive Gate
Pakuotė
Tube
Paketas / dėžutė
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Kiti vardai
TS420-600B-ND
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 125°C
Montavimo tipas
Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas
SCR 600V 4A Sensitive Gate Surface Mount DPAK
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.)
4A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.)
2.5A
Dabartinė - išjungta būsena (maks.)
5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm")
30A, 33A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.)
5mA