Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > T835-600B
T835-600B
STMicroelectronics
T835-600B
Produktų gamintojai
Įtampa - išjungta būsena
600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.)
1.3V
Triacio tipas
Alternistor - Snubberless
Tiekėjo prietaisų paketas
DPAK
Serija
Snubberless™
Pakuotė
Tube
Paketas / dėžutė
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Kiti vardai
T835-600B-ND
Darbinė temperatūra
-40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas
Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount DPAK
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.)
8A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm")
80A, 84A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.)
35mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.)
35mA