Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > STY60NM50
STY60NM50
STMicroelectronics
STY60NM50
Produktų gamintojai
Vgs (th) (Max) @ Id
5V @ 250µA
Vgs (maks.)
±30V
Technologija
MOSFET (Metal Oxide)
Tiekėjo prietaisų paketas
MAX247™
Serija
MDmesh™
Rds On (Max) @ Id, Vgs
50 mOhm @ 30A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.)
560W (Tc)
Pakuotė
Tube
Paketas / dėžutė
TO-247-3
Kiti vardai
Darbinė temperatūra
150°C (TJ)
Montavimo tipas
Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL)
1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas
42 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas
Lead free / RoHS Compliant
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds
7500pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs
266nC @ 10V
FET tipas
N-Channel
FET funkcija
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS)
10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss)
500V
Išsamus aprašymas
N-Channel 500V 60A (Tc) 560W (Tc) Through Hole MAX247™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C
60A (Tc)