Namai > Produktai > Integriniai grandynai (IC) > Atosn STKOK. > STU7N60M2
STU7N60M2
STMicroelectronics
STU7N60M2
Produktų gamintojai
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (maks.)
±25V
Technologija
MOSFET (Metal Oxide)
Tiekėjo prietaisų paketas
I-PAK
Serija
MDmesh™ II Plus
Rds On (Max) @ Id, Vgs
950 mOhm @ 2.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.)
60W (Tc)
Pakuotė
Tube
Paketas / dėžutė
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Kiti vardai
STU7N60M2-ND
Darbinė temperatūra
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds
271pF @ 100V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs
8.8nC @ 10V
FET tipas
N-Channel
FET funkcija
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS)
10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss)
600V
Išsamus aprašymas
N-Channel 600V 5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C
5A (Tc)